Tips! Early Bird-rabatt 15% på Food Pharmacy Metoden

Inte nog med att vi just släppte vårt nästa 21-dagars program i shoppen, vi ger dig dessutom 15% om du anmäler dig den här veckan. Använd koden EARLYBIRD när du anmäler dig här så är rabatten din!

Vi ser så mycket fram emot att köra Food Pharmacy Metoden igen den 24 april – 14 maj. Under 21 dagar äter vi växtbaserat och får hjälp att sätta en hållbar hälsosam livsstil. Vill du optimera din hälsa? Få mer energi och lust i vardagen? Bli av med småätande och ständigt sötsug? Då har vi lösningen för dig!

Den 24 april kör vi igång vårt populära 21-dagars program igen! Tillsammans med Rebeca Eriksen, forskare och dietist, har vi tagit fram grunden för det här programmet i vilket vi kommer hjälpa dig att sätta nya långsiktiga och hälsosamma matvanor genom att njuta av växtbaserad mat som våra myndigheter av hälsoskäl rekommenderar oss att äta mer av. Vi kommer även att fokusera på när vi äter och praktisera grunderna i periodisk fasta.

I programmet ingår:

  • Förberedande webinar där du får verktyg och struktur för hur du sätter din egen plan för de kommande 21 dagarna
  • Förberedande webinar med Lina & Mia
  • 3 live-frågestunder (en i veckan)
  • 21 näringsberäknade växtbaserade recept framtagna av dietist som räcker till middag samt lunch dagen därpå
  • Få hjälp att komma igång med periodisk fasta
  • Daglig pepp, motivation och stöd i vårt exklusiva digitala community
  • Tillgång till mental coach

Programmet består av goda, enkla och näringsrika recept som är baserade på forskning för att förebygga ohälsa, förbättra vår metabolism och stärka våra kroppar. Den 14 maj avslutar du dina 21 dagar tillsammans med oss och vi vågar lova att du då kommer känna dig både piggare och starkare men framförallt motiverad att fortsätta din hälsoresa.

Anmäl dig här med koden EARLYBIRD för 15% rabatt ❤️